Automatyka do bram

Automatyka do bram

Firma Sonar specjalizuje się w sprzedaży, montażu oraz serwisie napędów do bram marek Nice, Faac, BFT, Came. Odpowiednio dobrana i dobrze zamontowana automatyka do bram uchylnych oraz przesuwnych jest w dzisiejszych czasach standardem, a nasza fachowa wiedza , szkolenia w tej dziedzinie oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań sprawia ,że z powodzeniem obsługujemy zarówno klientów indywidulnych, firmy oraz wspólnoty mieszkaniowe. Służymy również doradztwem przy wyborze odpowiedniego systemu oraz oferujemy najwyższą jakość wykonania usługi.

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim opisem najważniejszych cech na postawie, których należy wybrać odpowiedni system dopasowany do potrzeb i spełniający wszystkie wymagania. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na następujące aspekty:

Pamiętajmy, że urządzenia producentów z Azji, to znacząca większość dostępnego na rynku sprzętu. Podobnie jak w każdej innej dziedzinie dostawcy z Chin mają bardzo dużo do powiedzenia na naszym rynku, kusząc swoich klientów profesjonalnymi opisami, parametrami oraz niskimi cenami napędów. Niska cena niestety przekłada się na jakość oferowanego sprzętu , dostępność do części zamiennych, bezpieczeństwa użytkowania oraz co najważniejsze uzyskania sprawnego i profesjonalnego serwisu.

Podstawowym elementem, na który należy zwrócić szczególną uwagę jest siłownik. Biorąc pod uwagę kilka zasadniczych parametrów dobierzmy odpowiedni do wagi, długości i wysokości skrzydła bramy. Pamiętajmy, o tym aby silnik posiadał odpowiednią moc, która da nam gwarancję prawidłowej, bezpiecznej oraz bezawaryjnej pracy na długie lata.

Spróbujmy w kilku słowach opisać proponowane przez nas napędy do bram :

Napęd do bramy przesuwnej Came

Napęd do bramy przesuwnej Nice

Napęd do bramy przesuwnej Faac

Napęd do bramy przesuwnej BFT