Monitoring

Systemy monitorowania stają się bardzo powszechne, są montowane w firmach, obiektach komercyjnych i urzędach, w przestrzeniach miejskich, a coraz częściej w prywatnych domach i mieszkaniach. Jest to bardzo prosty sposób na zapewnienie bezpieczeństwa domownikom oraz zabezpieczenie majątku. Co ważne systemy wizyjne nie muszą byś skomplikowane. Oferujemy proste i skuteczne rozwiązania dla każdego. Do realizacji naszych projektów używamy urządzeń renomowanych marek:

Firma Dahua to jeden z czołowych producentów i dostawców najnowszej generacji urządzeń wizyjnych takich jak kamery, rejestratory czy adaptery. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w nowoczesnych systemach monitoringu, zwiększają bezpieczeństwo w domach jedno i wielorodzinnych, mieszkaniach, firmach oraz różnego rodzaju instytucjach. Doskonale sprawdzają się m.in. w hotelach, wielkogabarytowych halach przemysłowych, obiektach sportowych i centrach handlowych. Nowoczesne kamery i rejestratory Dahua zwiększają bezpieczeństwo osób, znajdujących się w polu widzenia kamer a także stanowią rewelacyjne zabezpieczenie przed kradzieżami i wtargnięciem na teren obiektów osób niepowołanych. Rejestratory Dahua umożliwiają również zdalny dozór nad mieniem a także pełną kontrolę tego, co dzieje się wokół obiektu.

Marka BCS to profesjonalne urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania. Dziś BCS jest świetnie rozpoznawalną marką wśród najbardziej wymagających klientów. Właściciel marki BCS to stabilny importer o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym klientom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania oraz monitoringu. Urządzenia sprzedawane przez naszą firmę posiadają deklaracje zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej oraz są oznakowane CE. Wybrane produkty posiadają także odpowiednie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

Firma Hikvision to międzynarodowy producent i lider w produkcji i dostawie urządzeń monitoringu wizyjnego. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Hangzhou (Chiny). Reszta oddziałów Hikvision rozmieszczona jest po całym świecie, m.in. we Włoszech, w USA, Holandii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Singapurze, Dubaju czy Brazylii. Od 2014 roku Hikvision jest obecny również w Polsce – biuro znajduje się w Warszawie. Monitoring Hikvision jest chętnie wybierany zarówno przez osoby prywatne, jak i profesjonalne zakłady na całym świecie. Popularność firmy nie jest zaskoczeniem – Hikvision opinie są głównie pozytywne – przedsiębiorstwu zaufało wiele osób na całym świecie, dla których bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2001 roku i od początku było nastawione na tworzenie jakościowych urządzeń, które wpłyną na bezpieczeństwo wielu prywatnych posesji oraz placówek, w których przechowywane są różne dobra. Od samego początku firma zajmuje się produkcją sprzętu związanego z monitoringiem wizyjnym. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się takie urządzenia jak, m.in.:

  • kamery IP,
  • kamery analogowe,
  • kamery termowizyjne,
  • rejestratory analogowe,
  • rejestratory hybrydowe,
  • rejestratory IP, NVR oraz HD-TVI,
  • serwery wideo.